Polski Związek Wędkarski

Rusza zaktualizowana Centralna Baza Danych PZW - wedkarz.pzw.pl

Informujemy, że z dniem 8 stycznia 2024 r. rusza zaktualizowana Centralna Baza Danych PZW - wedkarz.pzw.pl.

Dla członków Polskiego Związku Wędkarskiego strona umożliwia wnoszenie składek członkowskich zarówno podstawowych, jak i ulgowych, rocznych i okresowych, w tym wniesienie składek przez osoby, które miały przerwę członkowską w PZW (składki członkowskie z wpisowym) w wybranym (dostępnym w systemie) Okręgu PZW.

Dla osób wstępujących do Polskiego Związku Wędkarskiego strona umożliwia założenie konta/kartoteki Członka PZW oraz opłacanie składek członkowskich przez osoby nowo wstępujące do Polskiego Związku Wędkarskiego w wybranym (dostępnym w systemie) Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego.

Dla osób niezrzeszonych w Polskim Związku Wędkarskim strona ta umożliwia wykupienie rocznych i okresowych zezwoleń na amatorski połów ryb, na wody udostępnione przez właściwy - wybrany (dostępny w systemie) Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego.

Wniesione składki członkowskie lub wykupione E-zezwolenie przez osobę niezrzeszoną w PZW upoważnia wyłącznie do prowadzenia amatorskiego połowu ryb w wodach wybranego (dostępnego w systemie) Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego.

Komisja Zarządu Głównego PZW ds. cyfryzacji